Müziğini Her Yerden Dinle, İstediğini İndir. / TTNET Müzik
Bg Paket Seçenekleri Hediye Paket & e-Pin Aktivasyonu

TTNET Müzik Dinleme Servisi

 • 1. TTNET Müzik servisi nedir?
  TTNET Müzik, geniş arşiviyle istediğiniz şarkıları dinleme ve indirmenize olanak sağlayan bir müzik portalıdır.

  TTNET Müzik’e ücretsiz üye olmanız durumunda, www.ttnetmuzik.com.tr sitesi üzerinden günlük ücretsiz 30 şarkı dinleyebilir, radyo servisinden sınırsız faydalanabilir, kendi listenizi oluşturup paylaşabilir, diğer kullanıcıların listelerini görüntüleyebilir, müzik dünyasına ait güncel haberlere ulaşabilirken, istediğiniz şarkıyı ya da albümü MP3 formatında indirebilir veya müzik paketi satın alabilirsiniz.
 • 2. Kimler TTNET Müzik servisinden yararlanabilir?
  Tüm internet kullanıcıları TTNET Müzik servisinden yararlanabilirler.
 • 3. TTNET Müzik'ten nasıl şarkı dinleyeceğim?
  www.ttnetmuzik.com.tr adresine girdiğiniz zaman şarkıların 30 saniyelik kısmını dinleyebilir, 31.saniyede ücretsiz üye girişi işlemini yaparak günlük ücretsiz 30 şarkı dinleyebilir ve radyo servisinden sınırsız şarkı dinleme hakkına sahip olabilirsiniz. Günde 30 şarkıdan fazla dinlemek ve/veya şarkı indirmek için aşağıdaki abonelik paketlerinden biri satın alınmalısınız.

  1. "TTNET Müzik Standart Paketi"
  - Her ay şarkı kataloğundan istediğiniz kadar şarkıyı www.ttnetmuzik.com.tr adresinden dinleyebilirsiniz.
  2. "TTNET Müzik Maxi Paketi"
  - Her ay şarkı kataloğundan istediğiniz kadar şarkıyı www.ttnetmuzik.com.tr adresinden ve TTNET Müzik Mobil uygulaması üzerinden ayda 60 saat dinleyebilirsiniz.
  3. "TTNET Müzik Standart 25 Paketi"
  - Her ay şarkı kataloğundan istediğiniz kadar şarkıyı www.ttnetmuzik.com.tr adresinden dinleyebilirsiniz.
  - Her ay şarkı katoloğundan 25 adet şarkıyı MP3 formatında indirebilir,
  - www.ttnetmuzik.com.tr üzerinden ve TTNET Müzik Mobil uygulamasını içeren cihaz ya da telefonunuza indirebilir, indirdiğiniz şarkıları bilgisayarınıza ve MP3 formatını destekleyen cihazlarınıza aktarabilirsiniz.
  4. "TTNET Müzik Maxi 250 Paketi"
  - Her ay şarkı kataloğundan istediğiniz kadar şarkıyı www.ttnetmuzik.com.tr adresinden ve TTNET Müzik Mobil uygulaması üzerinden sınırsız dinleyebilir,
  - Her ay şarkı kataloğundan 250 adet şarkıyı MP3 formatında indirebilir,
  - www.ttnetmuzik.com.tr üzerinden ve TTNET Müzik Mobil uygulamasını içeren cihaz ya da telefonunuza indirebilir, indirdiğiniz şarkıları bilgisayarınıza ve MP3 formatını destekleyen cihazlarınıza aktarabilirsiniz.
  5. "TTNET Tekil Şarkı İndirme"
  - Şarkı kataloğundan istediğiniz şarkıyı MP3 formatında indirebilir,
  - www.ttnetmuzik.com.tr üzerinden ve TTNET Müzik Mobil uygulamasını içeren cihaz ya da telefonunuza indirebilir, indirdiğiniz şarkıları bilgisayarınıza ve MP3 formatını destekleyen cihazlarınıza aktarabilirsiniz.
  6. "TTNET Albüm İndirme"
  - Şarkı kataloğundan istediğiniz şarkıcıya ait yerli albümü MP3 formatında indirebilir,
  - www.ttnetmuzik.com.tr üzerinden indirdiğiniz yerli albümleri, bilgisayarınıza ve MP3 formatını destekleyen cihazlarınıza aktarabilirsiniz.
 • 4. İstediğim bir sanatçının albümünü ya da şarkısını neden bu sitede bulamadım?
  Aradığınız albümler veya sanatçılar, anlaşmamız olan Meslek Birlikleri ve Yerli/Yabancı firmalarının kataloglarında yer almıyorsa TTNET Müzik arşivine otomatik olarak dahil edilememektedir. Şu aşamada TTNET Müzik portalında yer almayan yerli/yabancı kataloglar için görüşmelerimiz devam etmektedir.
 • 5. TTNET Müzik’ten neden şarkı dinleyemiyorum ?
  İnternet bağlantınızın olup olmadığını kontrol ediniz. İnternet bağlantınızda sorun varsa, TTNET bireysel ADSL abonelerimiz, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayarak destek alabilirsiniz.
 • 6. Şarkı Listem nedir? Nasıl Kullanabilirim?
  TTNET Müzik üzerinden dinlediğiniz şarkıyı, şarkının yanında bulunan (+) ekle butonuna tıklayarak şarkı listenize ekleyebilirsiniz. TTNET Müzik portalında sağ alt köşede bulunan şarkı listenize sevdiğiniz şarkıları ekleyip, şarkıların sıralamalarını değiştirebilir ve dinlemek istemediğiniz şarkının üzerine gelerek (x) işaretine tıklayarak şarkıyı listenizden çıkartabilirsiniz. Ücretsiz üye girişi yaparak oluşturduğunuz listenize isim verebilir ve listenizi web ve mobil platformlarımızdan, istediğiniz zaman dinleyebilirsiniz.
 • 7. Kaç tane şarkıyı Şarkı “Listem”e ekleyebilirim?
  Maximum 200 adet şarkıyı “üye girişi” yaptıktan sonra Şarkı Listem'e ekleyebilir ve 25 adet şarkı listesi oluşturabilirsiniz. Ayrıca editörler tarafından hazırlanan profesyonel Şarkı Listelerine ulaşabilirsiniz. Şarkı listeleriniz sizin için saklanacak ve siz güncelleyip kaydettikçe saklanmaya devam edecektir.
 • 8. Şarkı Listem'i bilgisayarımda açık bırakıp bilgisayarımın başından ayrıldım. Şarkı Listem çalmıyor. Ne yapmalıyım?
  Şarkı listenizdeki son şarkı bittikten 30 dakika sonra sisteme tekrar giriş yapmanız gerekmektedir.
 • 9. Müzik dinlemek için kullanacağım bilgisayar adedinde kısıt var mı?
  TTNET Müzik'ten dinlediğiniz parçaları aktif aboneliğiniz boyunca sınır olmaksızın farklı bilgisayarlarda çalabilirsiniz.

Üyelik

 • 1. TTNET Müzik’e nasıl üye olacağım?
  www.ttnetmuzik.com.tr sitesindeki "Üye Ol" butonuna bastıktan sonra karşınıza çıkacak olan formu doldurarak üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. TTNET internet abonesi iseniz “TC Kimlik Numaram ile kayıt olmak istiyorum” seçeneğine tıklayıp TC Kimlik numaranızı sorgulatarak üyelik işlemine devam edebilirsiniz. Eğer TTNET internet abonesi değilseniz “TC Kimlik Numaram ile olmadan kayıt olmak istiyorum” seçeneğini tıklayarak sayfada yer alan formu doldurduktan sonra girmiş olduğunuz e-posta adresine gönderilen aktivasyon işlemi ile üyeliğiniz gerçekleşecektir. Oluşan TTNET Tek Şifreniz ile ücretsiz olarak TTNET Müzik servisine web ve/veya mobil platformlar üzerinden giriş yapabilirsiniz.

  Ayrıca TTNET Müzik sitesine Facebook hesabınız ile de bağlanabilirsiniz. Facebook kullanıcı adınız ve şifreniz girerek üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Facebook ile TTNET Müzik’e ilk kez giriş yaptığınızda TTNET Müzik Facebook uygulamasını da yüklemiş olursunuz.
 • 2. TTNET Müzik’e neden üye olamıyorum?
  TTNET Müzik'e üye olmak için internet kullanıcısı olmanız yeterlidir. TTNET Müzik'e erişim için şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir. Geçerli bir e-posta adresiniz olmasına karşın yine de üyelik sırasında problem yaşıyorsanız lütfen e-postanızın aktif durumda olduğundan emin olunuz. İnternet aboneliğiniz geçmişte nakil veya başka bir sebeple iptal edildiyse daha sonraki aboneliğinizde kayıtlı e-posta adresiniz farklı olabilir. 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayarak kullandığınız e-posta adresini güncelleyebilirsiniz.
 • 3. TTNET Müzik paketlerimi nasıl iptal ettirebilirim?
  TTNET Müzik paket ücretiniz TTNET faturanıza yansıyor ise, Online İşlem Merkezinden ve 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayarak destek alabilirsiniz.

  Paket ödemenizi Mobil ödeme ile yaptıysanız iptali için İptal yazıp 7979 a göndererek ya da www.ttnetmuzik.com.tr Profil sayfasından Mobil Abonelik İptal sekmesinden yapabilirsiniz.

Şarkı İndirme

 • 1. TTNET Müzik’ten şarkı indirmek istiyorum. Ödemeyi nasıl yapabilirim?
  TTNET ADSL faturanıza yansıtarak veya mobil ödeme yöntemini kullanarak tekil şarkı ya da albüm indirebilir, istediğiniz müzik paketine abone olabilirsiniz.

  TTNET ADSL faturanıza yansıtarak şarkı/albüm indirmek ya da müzik paketine abone olmak için;

  - Web/mobil platformlar üzerinden tekil şarkı veya albüm için istediğiniz şarkının üzerine gelerek indirme butonuna tıklayarak satın alabilirsiniz.

  - Paket satın almak için ise web üzerinden sekmesine tıklayarak istediğiniz müzik paketini seçebilirsiniz. Mobil platformlar üzerinden de Ayarlar menüsünden “Paket Satın Al” sekmesinden seçebilirsiniz. Müzik paketi seçildikten sonra ekranınıza gelecek paket bilgisi ve ödeme koşullarını kontrol edip, sözleşmeleri onaylayarak paket satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.


  Mobil ödeme ile şarkı satın almak için;

  - Satın almak istediğiniz müzik paketini seçip ödeme yapacağınız telefon numarasını onay ekranına yazarak ve sözleşmeleri onayladıktan sonra sipariş işlemini tamamlayabilirsiniz. Size gönderilen mesaja ”EVET” cevabını gönderdikten sonra satın alma işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.

  - Mobil ödeme ile aldığınız şarkı ya da paket abonelikleri bedeli cep telefonunuza yansıtılır. Mobil ödeme servisinden yalnızca Turkcell, Avea ve Vodafone aboneleri faydalanabilmektedir.


  Appstore üzerinden müzik paketi satın almak;

  - TTNET Müzik IOS mobil uygulaması üzerinden müzik paketleri satın alımı appstore üzerinden gerçekleşmektedir. Ödemesi kredi kartı faturanıza yansıtılır.

 • 2. Paketimdeki şarkı kredilerimi profilimde göremiyorum, sistem tarafından silindi mi?
  Satın almış olduğunuz paket içerisindeki şarkı kredilerinizin kullanım süresi 1 aydır (30 gündür). Ay içerisinde paket haklarınız dahilinde olan şarkı hakkını tükettiyseniz bir sonraki ay yeniden indirme hakkınızı beklemeniz gerekmektedir. Şarkı haklarınız bir sonra ki aya devretmez.

Şifre

 • 1. Siteye üye oldum, şifrem gelmedi, ne yapmalıyım?
  Üyelik işleminizi tamamladığından emin olduktan sonra junk/spam mailinizi kontrol etmeyi unutmayınız. İlgili mail tarafınıza ulaşmadı ise “Üye Girişi” sayfasından “Aktivasyon yenile” linkine tıklayarak şifrenizin e-posta adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Probleminiz devam ederse 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’ni arayarak destek alabilirsiniz.
 • 2. TTNET Müzik Şifremi aldım; giriş yapamıyorum?
  TTNET Müzik sayfaları internet üzerinden her yerden erişilebilir olmakla birlikte giriş yapmak için internet bağlantınızın olması gerekmektedir. Oturum açmaya çalışırken kullandığınız mevcut internet bağlantınızın olduğunu kontrol ediniz. Eğer internet bağlantınız yoksa portale erişemezsiniz.

  İnternet bağlantınızı kontrol etmenize rağmen hala giriş yapamazsanız, oturum zaman aşımı kontrolü nedeniyle sorun yaşıyor olabilirsiniz. TTNET Müzik'e girdikten sonra kullanımınız sona erdiğinde, sağ üstte yer alan “Çıkış” sekmesine tıklayarak oturumunuzu kapatabilirsiniz. Aksi takdirde aktif oturumunuz zaman aşımına uğrayıncaya kadar yeniden giriş yapamazsınız. Böyle bir durumda bir süre bekledikten sonra tekrar giriş yapmayı deneyiniz. Sorun yaşamaya devam ederseniz 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayarak destek alabilirsiniz.
 • 3. Şifremi unuttum, yeniden şifre alabilmek için ne yapmalıyım?
  'Şifremi Unuttum' linkine tıklayıp çıkan formda üye olduğunuz e-posta adresinizi girdiğinizde şifreniz e-mailinize gönderilecektir.
 • 4. TTNET Müzik şifremi hatırlayamadım. Şifremin bloke olduğu mesajı geldi. Ne yapmam gerekiyor?
  TTNET Müzik şifrenizi 5 defa hatalı girdiğiniz takdirde şifreniz bloke olacaktır. Açtırmak için 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayınız.

Facebook Müzik İşbirliği

 • 1. TTNET Müzik Facebook uygulaması nedir, nasıl kullanırım?
  TTNET Müzik Facebook uygulaması üzerinden TTNET Müzik kataloğunda yer alan albümleri ve şarkıları dinleyebilir, kendi listelerinizi oluşturabilir ve şarkı indirebilirsiniz.

  Dinlediğiniz şarkıları ve oluşturduğunuz listeleri veya profesyonel listeleri Facebook üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Dijital Müzik Hakları

CD ve Müzik Çalara Aktarma

Teknik

bottomSpace
Video İzle
ÖNERİLER
Sana özel şarkıları dinlemek için
Üye Girişi yapabilirsin.
Radyo kanalı yükleniyor...

  İşleminiz başarıyla gerçekleştirilmiştir.
  Şu anda işleminizi gerçekleştiremiyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
  İşleminiz başarısız. Lütfen bilgileri kontrol edip tekrar deneyin.
  İşlem sırasında bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
  Girmiş olduğunuz kullanıcı adına ait bir hesap bulunamamıştır. Lütfen kontrol edip tekrar deneyin.
  Girmiş olduğunuz kullanıcı adıyla daha önce bir üyelik oluşturulmuştur. Aynı kullanıcı adıyla tek bir hesap oluşturabilirsiniz.
  Kullanıcı adını yanlış girdiniz. Lütfen kontrol edip tekrar deneyin.
  Kullanıcı adını ve/ya şifrenizi yanlış girdiniz. Lütfen kontrol edip tekrar deneyin.
  Kullanıcı hesabınız pasif durumdadır. Hesabınızı aktifleştirmek için lütfen 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayın.
  Birden fazla hatalı giriş yaptığınız için hesabınız kilitlenmiştir. Hesabınızı aktifleştirmek için lütfen 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayın.
  Girmiş olduğunuz hesaba ait bilgiler pasif durumdadır. Hesabınızı aktifleştirmek için lütfen 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayın.
  ADSL üyeliğinize bağlı tek bir TTNET Müzik üyelik kaydı oluşturabilirsiniz. Üyelik bilgilerinizi öğrenmek için TTNET Müşteri Hizmetleri 444 0 375'i arayabilirsiniz.
  ADSL üyeliğinize bağlı TTNET Müzik üyelik kaydı hakkınız dolmuştur.
  Kullanıcı bilgilerinden biri/birkaçını yanlış girdiniz. Lütfen bilgilerinizi kontrol edip tekrar deneyin
  İşleminiz sırasında bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
  Kullanıcı bilgileriniz daha önce aktive edilmiştir. Lütfen üye girişi yapın.
  Promosyon kullanıcı için yasaklanmıştır.
  Girmiş olduğunuz bilgiler sistemde tanımlı değildir. Lütfen bilgilerinizi kontrol edip tekrar deneyin.
  TTNET Müzik'e ilk üye olduğunuz kullanıcı bilgileri ile giriş yapmanız gerekmektedir.
  TTNET abonelik bilgileriniz daha önceden girilmiştir. Güncellemek için 444 0 375 Müşteri Hizmetleri'ni arayın.
  Girmiş olduğunuz telefon numarasının TTNET üyeliğinizin kayıtlı olduğu telefon numarası olmalıdır. Lütfen kontrol edip tekrar deneyin.
  TTNET ADSL Hizmet Numarası ve TTNET ADSL Telefon Numarası uyuşmamaktadır. Lütfen kontrol edip tekrar deneyin.
  Girmiş olduğunuz ADSL numarasına başka bir kayıt bulunmaktadır. Bir ADSL numarası için tek bir kayıt oluşturabilirsiniz.
  Girmiş olduğunuz seri numarası geçersizdir. Lütfen bilgileri kontrol edip tekrar deneyin
  Girmiş olduğunuz seri numarası daha önce kullanılmıştır. Lütfen bilgileri kontrol edip tekrar deneyin.
  Girmiş olduğunuz seri numarası geçersizdir. Lütfen bilgileri kontrol edip tekrar deneyin.
  Girmiş olduğunuz seri numarası geçersizdir. Lütfen bilgileri kontrol edip tekrar deneyin.
  Paket yüklemeyle alakalı bir sorun oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
  İşleminiz başarıyla gerçekleştirildi. İstediğiniz sanatçı ve/ya albüm sayfasına gidin, İNDİR butonuna basarak hemen indirmeye başlayın. Kalan download hakkınızı PROFİLİM sayfasından takip edebilirsiniz.
  Üye olmak için Son kullanıcı sözleşmesini kabul etmeniz gerekmektedir.
  Girmiş olduğunuz şifre uygun formatta değildir. Lütfen kontrol ediniz.
  Girmiş olduğunuz e-posta adresinin yazılışı yanlıştır. Lütfen kontrol ediniz.
  Girmiş olduğunuz e-posta adresi ile üyeliğiniz bulunmaktadır. Eğer şifrenizi hatırlamıyorsanız Şifre Hatırlatma servisini kullanarak yeni şifrenizi hemen alabilirsiniz."
  Yazılan şifreler birbiriyle uyuşmuyor. Lütfen kontrol ediniz.
  Resimdeki yazıyı doğru giremediniz. Lütfen tekrar deneyin.
  Rumuz standart harf, rakam ve _ işaretini içerebilir. En az 4 en fazla 20 karakter olmalıdır.
  Belirlediğiniz rumuz bir başka kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.
  Belirlediğiniz yeni şifre eski şifrenizden farklı olmalıdır.
  Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.
  Portala kayıtlı böyle bir kullanıcı adı bulunmamaktadır.
  Lütfen Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesini okuyup kabul ediniz.
  Lütfen E-PIN Seri No alanlarını doldurunuz.
  Lütfen E-PIN Şifre alanını doldurunuz.
  Lütfen E-PIN Seri No alanlarını eksiksiz olarak doldurunuz.
  Lütfen E-PIN Şifre alanını eksiksiz olarak doldurunuz.
  Girdiğiniz GSM numarası başka bir kullanıcı ile sistemimizde yer almaktadır.
  Lütfen GSM numarası alanını doldurunuz.
  Lütfen GSM numarası alanını eksiksiz olarak doldurunuz.
  Lütfen TTNET Müzik Üyelik - Ön Bilgilendirme Formu ve Sözleşmesini okuyup kabul ediniz.
  İşlem sırasında bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
  Yanlış bilgi girilmiştir. Lütfen girilen bilgileri kontrol edip tekrar deneyiniz.
  Girilen kullanıcı adı veya şifre hatalı yada kayıtlı değildir. Lütfen girilen bilgileri kontrol edip tekrar deneyiniz.
  Hesabınız pasif durumdadır. Lütfen hesabınızı aktive ediniz.
  Hesabınız kilitli durumdadır.
  Lütfen tekrar üye girişi yapınız.
  İşleminiz sırasında bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.